• et
    • en
    • fi

Jaekauplejad ja tootjad peavad oma väljapanekuid poes pidevalt värskena ja atraktiivsena hoidma. Sellest sõltub kauba liikumine ja müügiedu. Efektne välimus ja efektiivne majandamine on aga alati olnud üksteist välistavad. Ilusad asjad maksavad – nii ka messi- ja kaubandusmööbel. Meie Future Displays tõestame, et efektset väljapanekut saab teostada kuluefektiivselt. Valmistades kergeid, silmatorkavaid ja kokku-lahtikäivaid müügiedendustarvikuid materjalist, mis seda kõike võimaldab.

Re-boardile saab otse trükkida ning vormida sellest unikaalseid ja efektseid lahendusi. Re-board on kokkupandav ja kerge – seda on lihtne transportida, üles panna ja ladustada. Re-board talub koormust 70 kg ruutmeetri kohta ning on B1 tulekindel. Samuti keskkonnasäästlik, kuna seda toodetakse jääkidest ning on utiliseerimisel 100% ümbertöödeldav.

Meie Future Displays tunneme re-boardi ja oskame sellest teha imelisi asju. Future Display uues tehases on lähipiirkonna kaasaegseim masinapark, millega re-boardi trükkida ja töödelda. Võta julgesti ühendust!

KULUEFEKTIIVSEIM

VÕIMALUS EFEKTSEKS

VÄLJAPANEKUKS

KOKKU-LAHTIVÕETAV

LIHTSASTI TRANSPORDITAV

RUUMIEFEKTIIVSELT LADUSTADAV

KESKKONNASÕBRALIK

TOODETAKSE JÄÄKIDEST

ÜMBERTÖÖDELDAV

KERGE

KOORMUST TALUV

OTSETRÜKITAV

HÕLPSASTI VORMITAV

B1 TULEKINDEL