• et
    • en
    • fi

Kindlasti olete näinud poes käies kuidas kaunid müügialused seisavad uhkelt poes, millele on laotatud tooted või mille kõrval seisab särasilmne neiu või noormees, kes teile toodet maitsta pakub. Neid on võimalik valmistada üsna tavalistest riiulitest kuni palju lennukamate tootekujuliste või päris hullumeelsete erilahendusteni välja. Kui teil on mõte et soovite tellida müügialused, kuid olete arvanud, et teie idee on liiga hullumeelne, siis ärge muretsege. Kui teil on peas mõte, millised müügialused peaksid välja nägema, siis võite üsna kindlad olla, et meil on lahendus kuidas neid valmistada. 

Jägermeister
Troopika
Felix

Toodame teile re-boardist silmatorkavad, kaunid ja efektiivsed müügialused. Saame toota müügialuseid nii väiksemate kui suuremate partiide näol kusjuures ka väiksema partii saab kätte täiesti mõistliku hinnaga. See on tingitud sellest, et kasutame suurepärast materjali nimega re-board millele ei pea mingit õhemat materjali peale kleepima vaid on võimalik otse müügialusele trükkida. Lisaks võimaldavad uudsed digilõikurid lõigata materjali oluliselt kuluefektiivsemalt ilma suure, kohmaka ja kuluka stantsimiseta. Seega saame teha nii väiksemad kui suuremad partiid kuluefektiivselt ja kaunilt.

Tänasel päeval võib juhtuda, et paljud ettevõtete juhid ei taha üldse müügialuseid printida, sest see on jälle asjatu paber, mille pärast meie kodu metsi maha võetakse kuid ka siin võime teie südame rahustuseks öelda, et kõik meie valmistatud müügialused on tehtud re-boardist ja saam uhkusega öelda, et need on valmistatud täielikult taaskasutatud materjalidest ning on hiljem ka 100% ümbertöödeldavad, mis tähendab, et oma ökoloogilise jalajälje pärast te müügialuseid tellides liialt muretsema ei pea.

Kui teil on tekkinud mingeid küsimusi müügialuste kohta või soovite lihtsalt lisainfot, siis võtke meiega kindlasti ühendust ning leiame üheskoos teie küsimustele vastused ja teie probleemidele lahendused. Ühendust võtke kindlasti ka siis, kui soovite endale müügialuseid tellida ning kui oleme detailides kokku leppinud, siis saadame teile hinnapakkumise.